2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno- biurowy

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli jesteś osobą energiczną, która z łatwością nawiązuje relacje, jest dokładna i samodzielna oraz poszukuje stabilnej i przyjaznej pracy, dołącz do naszego zespołu.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Obsługa biura, prowadzenie dokumentacji

  • Organizacja i obsługa spotkań, organizacja podróży służbowych i przyjmowanie gości

  • Kontakt z kontrahentami zagranicznymi

  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne Zarządu firmy

  • Dbanie o odpowiedni obieg korespondencji i dokumentów

Co my oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od pierwszego dnia pracy

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku

  • Międzynarodowe środowisko pracy w prestiżowej polskiej firmie

  • Pełne wdrożenie w obowiązki

  • Prywatną opiekę medyczną

Jesteś idealnym Kandydatem, jeżeli:

  • Swobodnie komunikujesz się w j. angielskim w mowie i piśmie

  • Łatwo nawiązujesz relacje z innymi

  • Jesteś dokładny/a i odpowiedzialny/a

  • Znasz dobrze programy pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Jesteś samodzielny/a i lubisz pracę z wyzwaniami

  • Nie musisz mieć doświadczenia

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 907965965