2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Bałuty
Dodane 31 maja 2024

WSNOZ zatrudni Dyrektora Szkół Policealnych

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy:

Łódź

Opis stanowiska:

*reprezentowanie szkoły na zewnątrz i budowanie jej wizerunku

*chęć pracy w zespole i z kadrą pedagogiczną

* prowadzenie szkół i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z opracowaną procedurą naszej Firmy

*rekrutacja nauczycieli i nadzór nad kadrą pedagogiczną

*realizacja obowiązującego programu dydaktycznego szkół

*dbanie o przestrzeganie dyscypliny i kultury pracy zarówno pracowników administracyjnych jak i nauczycieli

*współudział w wykonywaniu ewaluacji działań szkoły

Wymagania:

*wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

*wysoka kultura osobista, miła aparycja

*mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu kadry pedagogicznej i administracyjnej

*gotowość do pracy w weekendy

*mile widziane doświadczenie w nauczaniu

*inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

*pracę w miłym i profesjonalnym zespole

*atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy

*możliwość osobistego rozwoju zawodowego

*oferujemy możliwość nieodpłatnego dokształcenia na studiach podyplomowych oraz szkolenie ze strony doświadczonych dyrektorów na podobnych stanowiskach

Zapraszamy do Zespołu!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 918866455