2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Staż studencki z językiem francuskim - Pricing Team

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Studiujesz kierunek finansowy lub pokrewny?

Znasz dobrze język francuski i angielski ?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji w dziale EMEA GLOBAL PRICING?

Dla naszego Klienta - światowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do administracyjnego wsparcia działu Pricing.

Nie wymagamy doświadczenia, oferujemy pakiet szkoleń.

Pracę możesz pogodzić ze studiami.Oczekujemy dyspozycyjności ok. 25 godzin tygodniowo.

Czas pracy:

Minimum 25 godz/tygodniowo

Zespół pracuje od 09:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku

Staż min. 6 miesięcy

Start: czerwiec

Profil kandydata:

  • dobra (B1+) znajomość języka francuskiego

  • bardzo dobra (B2) znajomość języka angielskiego

  • ekonomiczny lub pokrewny kierunek studiów

  • dobra znajomość MS Office

  • doświadczenie np. w obsłudze Klient ( front office lub back office) - mile widziane

  • dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie/modyfikacja cenników do systemu SAP

  • Obsługa skrzynki e-mail ( outlook)

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Codzienna współpraca z działem Supply Chain & Customer Care & Sales

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie z branży medycznej;

  • szkolenia np. z systemu SAP i outlook

  • Wynagrodzenie - 30 PLN za godzinę

  • elastyczny grafik pracy

  • kontakt z językami obcymi

  • poznanie specyfiki branży medycznej krajów europejskich

  • możliwość rozwoju kariery w firmie po odbyciu stażu

  • praca hybrydowa ( woj. mazowieckie)

Inter-Recruitment.pl to przyjazna agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji osób znających języki obce dla międzynarodowych koncernów z Holandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii , które także w Polsce maja swoje oddziały.

Szukamy dla naszych Partnerów osób zarówno na stanowiska nie wymagające doświadczenia zawodowego, jak i na wysokie stanowiska managerskie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 784746616