2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Mazowieckie
  6. Programista - Warszawa
  7. Programista - Mokotów
Dodane 15 kwietnia 2024

WordPress Developer - 100% zdalnie

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Poszukiwany/a WordPress Developer do firmy finansowej.

Praca od zaraz. REKRUTACJA TRWA DO 10/05

Forma zatrudnienia: UZ / B2B

Wynagrodzenie: 4500 - 7000

Twoje główne zadania:

  • Tworzenie responsywnych i atrakcyjnych stron w oparciu o Wordpress

  • Implementacja funkcjonalności stron zgodnie z wymaganiami projektu

  • Współpraca z zespołem projektowym i programistycznym w procesie tworzenia stron internetowych

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Znasz j.angielski na poziomie min. B2

  • Posiadasz praktyczną wiedzę z obszaru Wordpress

  • Potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę oraz jesteś terminowy/a i odpowiedzialny/a

  • Posiadasz znajomość JS, CSS, HTML

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start

  • Pracę zdalną w 100%, elastyczne godziny

  • Bardzo dobrą atmosferę w szybko rozwijającej się firmie finansowej, team w wieku 21-28 lat

Firma: Paidwork Sp. z o.o.

Prosimy o wysyłanie CV przez wiadomość na OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911989218