2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Lębork
Dodane 03 maja 2024

Wol i Spolka - Kucharz

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Lubisz się rozwijać? Poszukujesz stabilnego i przyszłościowego stanowiska? Chcesz regulować swój czas pracy i mieć możliwość wyważenia życia osobistego i zawodowego?

A może oczekujesz, że będziesz doceniany a twoje zarobki będą rosnąć wraz z twoimi postępami i umiejętnościami.

Proponujemy pracę w zaangażowanej lokalnie, rozwijającej się marce o wysokim szczeblu organizacji i nienagannej reputacji. Na codzień korzystamy z nowych technologii i najnowszych trendów w sektorze usług gastronomicznych.

Oferujemy elastyczny grafik i możliwość dostosowania dni pracy do potrzeb. Zatrudnimy doświadczonego kucharza do stałej pracy lub jeśli wolisz, inna forma zatrudnienia do ustalenia).

Oferujemy:

- Bezpieczeństwo - jesteśmy całorocznym punktem i utrzymujemy całe zatrudnienie przy każdych "falach" dzięki doskonałej reputacji i bazie lojalnych Klientów,

- Atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem i umiejętnościami,

- Elastyczny grafik pracy,

- Wypłaty wypłacane punktualnie

- Pracę w przyjaznej, zmotywowanej załodze,

- Możliwość rozwoju lub zdobycia wiedzy według wybranej ścieżki kariery,

Wymagania:

-umiejętność pracy w zespole

-punktualność i sumienność

Obowiązki:

-produkcja i wydawanie dań

-produkcja półproduktów

-dbanie o stan kuchni i przestrzeganie standardów

-nauka technik kucharskich pod okiem mentora

-wszechstronna praktyka umożliwiająca wybór własciwej ścieżki kariery

Prosimy o wysyłanie CV przez OLX lub o wizytę osobistą w restauracji Wół i spółka, ul. Czołgistów 30a.

W razie braku CV proszę opisać siebie i swoje doświadczenie oraz zostawić dane kontaktowe.

Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 559199155