2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 06 maja 2024

Włoska Sztuka szuka osób na stanowiska: kelner/barman/barista.

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cześć!

jeśli kochasz pracę z ludźmi, masz doświadczenie jako kelner/kelnerka lub barman/barmanka, barista/baristka, jeśli jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna albo po prostu szukasz stałej pracy - zapraszamy do Włoskiej Sztuki!

Szukamy otwartych, uśmiechniętych osób, które stworzą zgrany team, a pracę zmienią w przyjemność. W zamian za obowiązkowość, solidność, pracowitość oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie i możliwość rozwoju.

Obowiązki kelnera/kelnerki:

  • Przyjmowanie zamówień.

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu (dobra znajomość naszych włoskich produktów oraz win).

  • Doradzanie Gościom przy wyborze dań i napojów, umiejętne, grzeczne proponowanie dodatkowych specjałów.

  • podawanie i pakowanie pieczywa i deserów.

  • Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie Gości.

  • Przyjmowanie zapłat.

  • Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.

  • Utrzymywanie czystości stołów.

  • Dbanie o porządek na sali.

Obowiązki barmana/barmanki, baristy/baristki:

  • przygotowywanie i serwowanie kawy (latte art) oraz drinków (wymagane szklenia barmańskie), a także wyrobów kulinarnych (pieczywo, słodycze, napoje).

  • kontakt z klientami, pozytywna aparycja, tworzenie dobrej atmosfery.

  • obsługa płatności.

  • składanie zamówień i kontrola stanu magazynowego.

  • dbanie o porządek na miejscu pracy, zmywanie i polerowanie naczyń.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności obsługi Gości (mile widziane szkolenia).

  • Umiejętność oceny zadowolenia Gości i reagowanie na ich potrzeby.

  • Podejście zorientowane na pomoc Gościom i współpracownikom.

  • Miła aparycja, pozytywne nastawienie, uśmiech.

  • schludny wygląd, codziennie czyste i wyprasowane ubranie.

  • znajomość języków w stopniu komunikatywnym.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 897403466