2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostróda
Dodane 23 maja 2024

WITT Nieruchomości zatrudni agenta/pośrednika nieruchomości

Wynagrodzenie

3 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

STANOWISKO: POŚREDNIK/AGENT NIERUCHOMOŚCI

LOKALIZACJA: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Ze względu na dużą ilość zleceń pilnie szukamy osoby do sprzedaży działek w okolicach Ostródy oraz całego województwa. Chętnie też rozważymy zatrudnienie osób do sprzedaży domów i mieszkań w woj. warmińsko-mazurskim

Biuro rozpoczęło swoją działalność w roku 2018 ale to rok 2023 okazał się przełomowy w WITT Nieruchomości. Z firmy jednoosobowej o pozycji lokalnej, nastawionej na pracę na rekomendacjach staliśmy się biurem największym i najszybciej rozwijającym w Ostródzie. W naszym zespole jest obecnie kilka osób o wyspecjalizowanych umiejętnościach. Na te chwilę otwieramy się szerzej na rynek całego województwa.

Inwestujemy w rozpoznawalność marki (łatwiejsze dotarcie do klientów), marketing (otrzymujesz leady) i jakość obsługi (średnia ocen 5,0 na Google Moja Firma).

Główną wizją i celem firmy jest dalsze skalowanie biznesu. Poszukujemy osób gotowych rozpocząć pracę na stanowisku Agenta Nieruchomości. Jeżeli również jesteś osobą, którą pociągają nieruchomości, jesteś proaktywny, lubisz pracę z ludźmi to aplikuj!

Większą szansę na podjęcie współpracy będą miały osoby, które chcą otrzymywać wynagrodzenie za efekty pracy, a nie za godziny.

Twoje zadania:

  • pozyskiwanie nowych nieruchomości do bazy ofert;

  • prowadzenie sprzedaży nieruchomości;

  • utrzymywanie relacji z klientami;

  • praca w terenie;

  • organizacja spraw biurowych i urzędowych;

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży;

  • chęć nauki i rozwoju, ciągłe pogłębianie wiedzy i umiejętności;

  • prawo jazdy kategorii B;

  • zaangażowanie, komunikatywność, empatia;

Co otrzymujesz:

  • możliwość uzyskania ponadprzeciętnych zarobków szczególnie w modelu pracy za wyniki, a nie za przepracowane godziny;

  • dostęp do rozwijających szkoleń;

  • bezpośrednie wsparcie w procesie wdrożenia do pracy;

  • pracę na renomowanych narzędziach;

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 920412640