2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Wicedyrektor Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych niepublicznych liceów sztuk plastycznych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Wicedyrektor Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych w Warszawie

Zakres obowiązków:

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy szkoły,

  • kontrola pracy nauczycieli,

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,

  • nadzór pedagogiczny nad działalnością szkoły,

  • opracowywanie planów zajęć i harmonogramów egzaminów,

  • kontakt z instytucjami nadzorującymi funkcjonowanie placówki.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym,

  • kwalifikacje do nauczania w liceum sztuk plastycznych,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu,

  • znajomość przepisów oświatowych, w tym dotyczących szkół artystycznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),

  • mile widziane doświadczenie w szkolnictwie artystycznym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Umieść dodatkowo w CV następującą zgodę, abyśmy mogli zachować Twoje CV w naszej bazie: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Cosinus Edukacja WA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909228643