2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
wezi-tec
Dodane 24 kwietnia 2024

wezi-tec Pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Wynoszenie odpadów z budynków oraz koszy pojemników zewnętrznych;

  • Opróżnianie oraz utrzymywanie w czystości zewnętrznych koszy na odpady;

  • Zamiatanie, zbieranie i zmywanie wszystkich zanieczyszczeń;

  • Koszenie trawy, grabienie liści, pielęgnacja drzew i krzewów;

  • Odśnieżanie ciągów komunikacyjnych, chodników;

  • Posypywanie piaskiem i innym środkiem chemicznym ciągów komunikacyjnych;

  • Obsługa wózka widłowego;

  • Czyszczenie krawężników.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie podstawowe;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Indywidualny proces wdrożenia w zakładzie w Legnicy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia;

  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912379585