2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kożuchów
wezi-tec
Dodane Dzisiaj o 09:45

wezi-tec Inżynier Procesu

Lokalizacja

Kożuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Optymalizacja seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości i wydajności;

  • Wdrażanie do produkcji seryjnej nowych projektów;

  • Rozwiązywanie problemów procesowych;

  • Ustalanie i bieżąca kontrola parametrów procesowych;

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych;

  • Wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing;

  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technologicznej.

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego z docelową nauką języka niemieckiego;

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Indywidualny proces wdrożenia w zakładzie w Legnicy;

  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne;

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kożuchów,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Kożuchów
ID: 918865716