2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubuskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kożuchów
wezi-tec
Dodane Dzisiaj o 13:13

wez-tec Elektromechanik

Lokalizacja

Kożuchów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń;
  • Prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji;
  • Utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych maszyn;
  • Uprawnienia SEP do 1 KV w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń -E1;
  • Mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu;
  • Mile widziana znajomość wtryskarek (Engel, Karuss-Maffei, Demag).
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwego komunikowania się.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • Indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;

  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;

  • Kontakt z najnowszymi technologiami;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;

  • Świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą,karty podarunkowe, dofinansowanie świąteczne;

  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kożuchów,

Lubuskie

Dokładna lokalizacja
Lubuskie, Kożuchów
ID: 917369330