2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Paterek
Dodane 09 kwietnia 2024

Wewnętrzny Pracownik Sprzedaży (ISE)

Wynagrodzenie

4 300 - 4 301 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Paterek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy szukasz możliwości odniesienia sukcesu?  Szukasz postępowej i dynamicznej firmy?  W takim razie ePac Polska może być miejscem dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: wewnętrzny pracownik sprzedaży. Osoba ta będzie identyfikowała potencjalnych klientów, wykonywał połączenia wychodzące, zarządzał połączeniami przychodzącymi i poleceniami od potencjalnych klientów oraz przekonywała tych klientów do zaakceptowania oferty od nas.

Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu i rozwijaniu trwałych relacji z klientami, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.  Wcześniejsze doświadczenie w branży opakowań będzie dodatkowym atutem, ale jesteśmy bardziej zainteresowani Tobą i Twoimi wcześniejszymi sukcesami.

Kim więc jesteśmy? ePac jest drukarnią produkującą opakowania foliowe.

ePac wykorzystuje najnowocześniejsze technologie produkcji, elastyczne podejście do zapotrzebowania klientów oraz najkrótszy na rynku czas realizacji zleceń.

Naszą misją jest pomaganie małym i  średnim markom w rozwoju na rynku oraz konkurowaniu z wielkimi markami.

PODSTAWOWE ZADANIA

  • Identyfikacja potencjalnych klientów.

  • Poszukiwanie i konwertowanie potencjalnych klientów za pośrednictwem platform mediów społecznościowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów i kont poprzez dużą liczbę zimnych połączeń i poszukiwań.

  • Pozyskiwanie nowych klientów i kont poprzez połączenia przychodzące i polecenia.

  • Identyfikowanie potrzeb klientów i opracowywanie przekonujących propozycji w celu zaspokojenia potrzeb i możliwości.

  • Przestrzeganie wszystkich procesów związanych z tą rolą, w tym dokładne utrzymywanie CRM.

  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i członkami zespołu sprzedaży w celu zwiększenia przychodów.

  • Obsługa kont klientów zgodnie z wymaganiami firmy w celu optymalizacji przychodów i utrzymania obsługi klienta.

  • Utrzymywanie komunikacji z klientami; zapewnienie, że wymagania klientów i nasza oferta usług są jasno komunikowane w całej organizacji.

  • Pomoc regionalnym handlowcom w ustalaniu terminów spotkań, przygotowywaniu się do rozmów sprzedażowych, w tym badań klientów, zestawiania i wysyłania próbek.

  • Może być wymagane uczestnictwo w targach/wydarzeniach specjalnych.

  • Może być wymagane uczestniczenie w spotkaniach z klientami na żądanie wraz z kolegami.

  • Silna zdolność do wielozadaniowości, w tym prowadzenia rozmów podczas nawigacji w naszym systemie CRM i wielu oknach internetowych

  • Gracz zespołowy, który jest zmotywowany i zorientowany na cel

  • Doskonała komunikacja werbalna, umiejętność i entuzjazm w rozwiązywaniu problemów

WYMAGANE KWALIFIKACJE

  • Mile widziane znajomość linii produktów.

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i produkcji.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Musi być w stanie współpracować z wieloma różnymi działami w organizacji.

  • Doskonałe relacje z klientami i umiejętność sprzedaży.

  • Znajomość języka Angielskiego min w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

  • Preferowane doświadczenie w branży opakowań giętkich.

  • Preferowane doświadczenie w telesprzedaży.

  • Umiejętności negocjacyjne

TO OFERUJEMY

Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się, dynamicznej, skoncentrowanej na ludziach firmy.  Z siedzibą w Paterku, ePac Polska jest częścią szerszej Globalnej organizacji.

Pełny etat, stałe stanowisko, 40 godzin tygodniowo.

Minimalne wynagrodzenie 4 300 zł brutto miesięcznie, wynagrodzenie zależne od doświadczeni

Lokalizacja

Paterek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Paterek
ID: 897939534