2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 28 maja 2024

Wellhome Nieruchomości, ekspert ds. nieruchomości, agent/pośrednik

Wynagrodzenie

3 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

WELLHOME NIERUCHOMOŚCI

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO: "EKSPERT DS. NIERUCHOMOŚCI".

PROSIMY O PRZESYŁANIE CV

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Szukamy osób komunikatywnych wraz z umiejętnościami pracy w zespole.

  • Zakres pracy na stanowisku skupia się przede wszystkim na pracy z klientem

  • Praca to zarówno pozyskiwanie nowych klientów do bazy biura jak i prezentowanie nieruchomości klientom poszukującym własnego mieszkania bądź domu

  • Obsługa procesu przeprowadzenia transakcji od momentu pozyskania oferty przez zbieranie pełnej dokumentacji do jej sprzedaży, aż do przekazania kluczy nowym nabywcom

  • Ważnym aspektem jest organizacja czasu pracy, chęć nabywania nowej wiedzy oraz umiejętności w sprzedaży

Oczekujemy:

  • motywacji, zaangażowania i przedsiębiorczości

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy

  • kreatywności

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami

  • doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania, dający możliwość otrzymania podstawy w pierwszym okresie pracy za osiągnięcie wyznaczonych celów wraz z dodatkowym wynagrodzeniem prowizyjnym, następnie po całkowitym wdrożeniu przejście na atrakcyjny system prowizyjny - JEDYNE TAKIE ROZWIĄZANIE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

  • narzędzia do wykonywania pracy

  • szkolenia wewnętrzne

  • wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości

  • wsparcie całego zespołu

  • możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • świetną atmosferę pracy

Lubisz kontakt z ludźmi i uważasz, że masz dar przekonywania do siebie ?

Potrafisz zarządzać swoim czasem i posiadasz dużą determinację ?

Chcesz być częścią zespołu i czerpać z tego dodatkowe korzyści ?

A może chcesz po prostu zarabiać dobre pieniądze ;D ?

Zatem wyślij do Nas swoje CV !!! Czekamy !!!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 897307413