2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzec Podlaski
Dodane 05 kwietnia 2024

Wędzarz - Zakład Mięsny Karol

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zakład Mięsny KAROL, to silna marka obecna na rynku branży mięsnej od ponad 20 lat. Firma zajmuje się obróbką mięsa drobiowego i wieprzowego, ale przede wszystkim tworzy wspaniałe w smaku i jakości wędliny. Siedziba znajduje się w miejscowości Strzakły w województwie Lubelskim. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

WĘDZARZ

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i ocena prawidłowości działania komór wędzarniczych i dymogeneratorów,
  • Prowadzenie procesu wędzenia zgodnie ze specyfikacją technologiczną,
  • Mycie komór wędzarniczych i dymogeneratorów,
  • Monitorowanie stanu zrębek wędzarniczych.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowego,
  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów, pracy w zespole,
  • Sumienności,
  • Umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Sprawności manualnej.

Oferujemy:

  •     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  •     Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych,
  •     Darmowa stołówka,
  •  Paczki świąteczne,
  • Imprezy firmowe,
  •  Nagrody jubileuszowe dla pracowników o długim stażu,
  •     Pracę w systemie zmianowym,
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  •    Możliwość zdobycia doświadczenia w intensywnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku oraz 100% polskim rodzinnym kapitale,
  •     Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 620344232