2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Wola
Dodane 02 maja 2024

Wdrożeniowiec urządzeń fiskalnych

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Praca polega na instalacji i serwisowaniu kas, drukarek fiskalnych oraz wdrażaniu oprogramowania sprzedażowego na terenie Warszawy i okolic.

Wymagania

  • Wiedza informatyczna i znajomość sieci komputerowych

  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Sumienność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne

  • Pakiety medyczne i sportowe

  • Stosowne przeszkolenia

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju

  • Pracę w młodym, dynamicznie działającym zespole

  • Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy na czas powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o podsyłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 737640010