2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Praga-Południe
Apleona Polska sp. z o.o.
Dodane 11 czerwca 2024

Warszawa. Technik mobilny konserwator

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Apleona Polska Sp. o.o poszukuje osoby na stanowisko

Mobilny technik konserwator

Warszawa i okolice

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w obiektach biurowych, logistycznych oraz przemysłowych zlokalizowanych, na terenie Warszawy i okolic, w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,

  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii,

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów z prac serwisowych i dodatkowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV,

  • Prawo jazdy kat. B- warunek konieczny

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód służbowy (do użytku prywatnego, zgodnie z regulaminem firmy),

  • Prywatna opieka medyczna,

    Dofinansowanie do pakietów sportowych,                                                                                      Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na korzystnych warunkach,

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS ("Wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 919954909