2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sklepem - Warszawa
  7. Zarządzanie sklepem - Ursynów
Dodane 26 kwietnia 2024

Warszawa: Płatny Staż Managerski

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty na nowe wyzwania zaaplikuj na Nasz płatny staż managerski w sklepie

U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia stażu.

Odbywając staż masz możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem działów w sklepie oraz poznasz fundamenty pracy na stanowisku managerskim przy wsparciu opiekuna stażu.

ZAKRES ZADAŃ NA STAŻU:

  • Planowanie i realizacja działań handlowych,
  • Analiza wyników sprzedaży i obserwacja działań konkurencji,
  • Komunikacja z zespołem i reagowanie na bieżące sytuacje.

OFERUJEMY CI:

  • Poznanie pracy w dziale handlowym na stanowisku Managera,
  • Zastrzyk wiedzy i nowych umiejętności,
  • Otwartość na Twoje pomysły i inicjatywę,
  • Wsparcie opiekuna przez cały okres stażu,
  • Nowe znajomości i szkolenia z zakresu wykonywanego zawodu,
  • Szansę na zatrudnienie po zakończeniu stażu na stanowisku Managera.

NASZE WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność 40 godzin w tygodniu przez okres 3 miesięcy,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Chęć pogłębiania wiedzy w zakresie szeroko pojętego biznesu i handlu,
  • Pasja do ludzi oraz otwartość na relacje,
  • Gotowość do pracy po stażu w innej lokalizacji w obrębie miasta.

Mile widziane:

  • Status studenta lub absolwenta,
  • Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 912961111