2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Strzelin
Dodane 22 kwietnia 2024

Wagowa/Wagowy Kopalnia Granitu Strzelin

Lokalizacja

Strzelin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mineral Polska Sp. z o.o., spółka koncernu STRABAG poszukuje pracownika na stanowisko:

WAGOWA/WAGOWY do Kopalni Granitu Strzelin

Zadania:

  • ważenie pojazdów odbierających kruszywo,

  • wystawienie kwitów w-z, faktur, dokumentów związanych ze sprzedażą

  • obsługa sprzedaży gotówkowej i bezgotówkowej

  • przygotowywanie zestawień, raportów, statystyk

  • udzielanie informacji klientom na temat kruszyw.

  • fizyczne prace pomocnicze (utrzymanie porządku i czystości na wadze i wokół wagi)

Oczekujemy:

  • uczciwość i sumienność

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)

  • doświadczenie w handlu bezpośrednim będzie dodatkowym atutem

  • gotowości do uczenia się

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. kursy językowe)

  • prywatna opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie do karty Multisport, pożyczki Flexee

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Lokalizacja

Strzelin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Strzelin
ID: 850756050