2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Kraków
  7. Pracownik restauracji fast-food - Stare Miasto
Dodane 15 kwietnia 2024

Vegab szuka Kierownika Zmiany!

Wynagrodzenie

30 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Cześć

Jesteśmy wegańskim fast-foodem zlokalizowanym przy ul. Starowiślnej i brakuje nam rąk do pracy :). Poszukujemy charyzmatycznego Kierownika Zmiany.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,

  • Stabilność zatrudnienia (działaliśmy na wynos także w trakcie lockdownów),

  • Umowę od pierwszego dnia i wypłaty zawsze w terminie,

  • Darmowe posiłki każdego dnia pracy oraz zniżki pracownicze,

  • Pracę z młodymi, otwartymi ludźmi :)

  • Do 500zł premii uznaniowej w miesiącu przyznawanych na podstawie Twoich wyników :)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zmiany, organizacja pracy w Restauracji

  • wsparcie pracowników, praca na barze

  • utrzymywanie i kontrola standardów pracy i higieny,

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,

  • zarządzanie zespołem pracowników: szkolenie, motywacja,

  • kontrola stanów magazynowych, bieżące zamówienia

  • współpraca z Biurem i pozostałymi Kierownikami Zmiany

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Zmiany (min. 6 miesięcy)

  • dyspozycyjność i zaangażowanie, samodzielność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziany status studenta, choć również nie jest elementem koniecznym.

Aplikacje należy nadsyłać przez OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami spełniającymi podstawowe kryteria wskazane w ogłoszeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z dyspozycyjnością przez OLX. Aplikacje bez informacji o dyspozycyjności nie będą rozpatrywane.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 911940753