2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Białystok
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

VeeZuu.pl - zatrudni KIEROWCE-DOSTAWCE z doświadczeniem

Wynagrodzenie

3 705 - 7 410 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

VeeZuu.pl

Nasza firma od 2020 roku prężnie działa na rynku e-groccery, obsługując firmy w zakresie logistyki miejskiej, realizując dostawy na żądanie (Same Day Delivery). Aktualnie poszukujemy, osobę z prawem jazdy kat.B i doświadczeniem w kierowaniu furgonami dla klienta w Białymstoku.

Praca polega na rozwożeniu paczek z żywnością autami chłodniczymi (Fiat Doblo, Fiat Fiorino) do klientów indywidualnych oraz firm.

Praca od PONIEDZIAŁKU do SOBOTY w 2 godzinnych oknach dostaw :

  • Pierwsze okno 12:00 - 14:00

  • Drugie okno 15:00 - 17:00

  • Trzecie okno 18:00 - 20:00

Stawka na początek 23 zł./za godzinę na rękę na okres próbny - płacone za 9 godzin dziennie.

  • ROZLICZENIA TYGODNIOWE!

  • Co Miesięczne BONUSY.

  • Praca na naszej flocie aut.

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat.B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenie w prowadzeniu aut typu furgon.

  • Sumienność.

  • Znajomość topografii Białegostoku i okolic.

  • Dyspozycyjność sprawności fizycznej.

  • Otwartości.

Obowiązki:

  • Dostawa paczek art. spożywcze zgodnie ze schematem dostaw.

  • Dbanie o jakość obsługi, kontakt z klientem przed każdą dostawą.

  • Dbanie o auto firmowe (Mycie auta z zewnątrz, dbanie o wnętrze pojazdu, wymiana żarówek, sprawdzanie płynów).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z perspektywą.

  • Umowę Zlecenie.

  • Wynagrodzenie msc przy pełnym etacie 5382 ZŁ NETTO ( wypłaty cotygodniowe).

  • Wynagrodzenie msc przy 1/2 etacie 2691 ZŁ NETTO ( wypłaty cotygodniowe).

  • Możliwość rozwoju, w zależności od umiejętności oraz zaangażowania.

  • Szkolenia wstępne.

  • Praca w zgranym zespole, który podziela naszą ideologię "Jakość to klucz do sukcesu".

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie do ciebie przemawia, jesteś osobą odpowiedzialną, gotową do działania skontaktuj się z nami: Napisz poprzez portal OLX wysyłając swoje CV - oferty bez CV będą automatycznie odrzucane. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 911110660