2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Mazowieckie
  6. Zarządzanie hotelem - Warszawa
  7. Zarządzanie hotelem - Wola
Dodane 22 kwietnia 2024

VARSOVIA APARTAMENTY Zatrudni Specjalistę ds. Marketingu

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Varsovia Apartamenty zlokalizowana na warszawskiej Woli zatrudni Specjalistę ds. Marketingu

Poszukujemy energicznych i uśmiechniętych osób do wsparcia zespołu obsługi działu sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków

Praca ze stronami www (aktualizacja treści ,tekstów , zdjęć)

Koordynacja projektów reklamowych, treści sponsorowanych w prasie lub internecie

Współpraca z agencjami , grafikiem , drukarnią na podstawie zatwierdzonych budżetów

Opracowywanie materiałów ( online , Offline)

Opracowywanie planów marketingowych wraz z budżetami

Współpraca z innymi działami Varsovia Apartamenty

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz wewnętrzne szkolenia.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV wraz klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Varsovia Apartamenty sp. z.o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 844586184