2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Czarnków
Dodane 22 maja 2024

Vape Empire - Doradca Klienta - praca dodatkowa dla ucznia/studenta

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czarnków

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Vape Empire zatrudni pracownika na stanowisko Doradcy Klienta do obsługi sklepu w miejscowości Czarnków.

Praca dorywcza głównie w soboty i w razie zapotrzebowania także w tygodniu.

Wymagamy:

  • podstawowej znajomości pakietu Microsoft,

  • dyspozycyjności,

  • samodzielności,

  • sprawnej obsługi komputera,

  • komunikatywności i uśmiechu na twarzy :-)

Bardzo dużym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów na inne punkty w razie zapotrzebowania.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów,

  • dbanie o ekspozycję na sklepie,

  • przyjmowanie dostaw,

  • zamawianie towaru na sklep.

Nie wymagamy wiedzy ani doświadczenia, jednak będzie to dodatkowym atutem - wszystkiego nauczymy cię na miejscu. Nie musisz także być osobą palącą. Stawiamy na wspieranie młodych osób chcących rozpocząć swoją ścieżkę zawodową i zdobyć pierwszą wiedzę. :-)

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 920114718