2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Abramowice Prywatne
Dodane 22 kwietnia 2024

UWAGA! - Specjalista ds. biurowych i administracyjnych (BATYRA Lublin)

Lokalizacja

Abramowice Prywatne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Administracyjny - Biurowy! Jeśli chcesz pracować w dynamicznej firmie, w bezpośredniej i dobrej atmosferze - zapraszamy.

Czym się zajmujemy?

BATYRA Maszyny Rolnicze to firma produkująca maszyny rolnicze (agregaty uprawowe, brony talerzowe inne stalowe sprzęty, które jadą za ciągnikiem w polu :).

Znajdujemy się na terenie strefy ekonomicznej w Lublinie, naprzeciwko osiedla Felin.

jakie będą Twoje obowiązki?

- wystawianie faktur sprzedażowych i ogarnianie faktury zakupowych

- nadzór na obiegiem dokumentów - przygotowywanie dokumentów i pism wychodzących i analiza wszystkiego co do nas przychodzi

- współpraca z biurem księgowym i właścicielami we wszystkich tematach związanych ze sferą podatkową, administracyjną i urzędową

- obsługa dokumentów i systemu związanego z projektami unijnymi

Czego oczekujemy?

- umiejętność brania odpowiedzialności za swoją pracę, czyli brania tematów na klatę

- myślenia wg sentencji "jak znaleźć rozwiązanie" i "wszystko się da, tylko trzeba chcieć"

- skrupulatność i dokładność - umiejętność konsekwentnego odhaczania rzeczy z listy rzeczy do zrobienia

- mile widziane rozeznanie w sprawach księgowo - podatkowo - administracyjnych, które są typowe dla niedużej firmy

- odpowiedzialność oraz umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach i pod presją czasu

- podstawowa znajomość MS Office, MS Word - tworzenie nieskomplikowanych tabel czy dokumentów

Co oferujemy?

-umowa o pracę (jeśli wolisz inną formę zatrudnienia - jesteśmy elastyczni)

-elastyczne godziny pracy

-fajna, niekorporacyjna atmosfera

Cv prosimy przesłać przez formularz olx.

Prosimy o zamieszczenie aktualnej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Henryk Batyra Maszyny Rolnicze, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję".

Lokalizacja

Abramowice Prywatne,

Lubelskie

Lubelskie, Abramowice Prywatne
ID: 913722896