2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kutno
Dodane 15 maja 2024

Ustawiacz taboru kolejowego

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego, należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, zatrudniająca obecnie ponad 500 osób w 6 oddziałach na terenie Polski, poszukuje kandydata na stanowisko Ustawiacza.

Zadania:

  • wykonywanie manewrów na terminalu przy pomocy przydzielonej lokomotywy i drużyny manewrowej;

  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic;

  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem;

  • operatywna realizacja planu pracy manewrowej;

  • współpraca z pracownikami terminalu w celu zapewnienia ciągłości i terminowości świadczonych usług.

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania czynności ustawiacza; stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu;

  • znajomość przepisów i instrukcji związanych z prowadzeniem ruchu pociągów;

  • zaangażowanie, dokładność, sumienność;

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy; umiejętność pracy zespołowej.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 918503376