2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szczecin
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Centrum
rekrutacjayt
Dodane 06 maja 2024

Ustawiacz procesu wtrysku/ustawiacz wtryskarek. Blisko centrum

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z otwarciem polskiego oddziału produkcyjnego spółka YT GPL Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko ustawiacz procesu wtrysku.

Obowiązki:

·       Obsługa wtryskarek wraz z przynależnymi urządzeniami peryferyjnymi.

·       Wymiana form wtryskowych.

·       Utrzymywanie ciągłości produkcji.

· Rozwiązywanie kluczowych problemów produkcyjnych.

· Identyfikowanie i usuwanie wad wyprasek.

·       Dbałość o park maszynowy.

·       Usuwanie prostych awarii.

·       Wypełnianie dokumentacji procesowej.

·       Współpraca z innymi działami.

Kwalifikacje:

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum dwa lata.

·  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum dwa lata.

·  Znajomość procesu przetwórstwa tworzyw termoplastycznych.

· Umiejętność praktycznego zastosowania wiedzy na temat tworzyw sztucznych.

· Umiejętność programowania wtryskarek oraz robotów.

·       Uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane).

·       Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

·       Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

 Co oferujemy:

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

·       Pracę w nowoczesnym oddziale międzynarodowej firmy produkcyjnej.

·       Możliwość kreowania swojego miejsca pracy.

·       Miłą i przyjazną atmosferę.

·       Komfortowe warunki pracy.

·       Miejsce pracy blisko centrum Szczecina.

Podane wynagrodzenie jest podstawową stawką zasadniczą. Oznacza to, że nie są w niej uwzględnione dodatki takie jak, za pracę w godzinach nocnych czy w godzinach nadliczbowych.

Pamiętaj aby w treści CV zawrzeć klauzulę RODO. Pełna treść klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez, YT GPL Poland Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 804085240