2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Żory
Sekonix Poland
Dodane 06 maja 2024

Ustawiacz Procesu Wtrysku

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wtrysku - ustawianie, nadzorowanie, monitorowanie maszyn wtryskowych

  • Montaż, demontaż oraz przezbrajanie from wtryskowych (przygotowanie maszyn i robotów do przezbrojenia)

  • Ustawianie parametrów wtrysku i uruchomienie procesu wtrysku zgodnie z kartą parametrów

  • Należyte dbanie o maszyny i formy wtryskowe zgodnie z obowiązującymi standardami pracy

  • Analiza przyczyn powstawania wadliwych części i podejmowanie działań naprawczych i korygujących; optymalizacja procesów wtryskowych

  • Ścisła współpraca z operatorami i technologiem wtrysku

  • Raportowanie do przełożonego

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość technologii procesu wtrysku

  • Znajomość budowy i obsługi form wtryskowych

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez Pracodawcę

  • Dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej

  • Możliwość udziału w grupowym ubezpieczeniu na życie na atrakcyjnych warunkach

  • 3 razy do roku wypłaty z ZFŚS

  • Szkolenia finansowane przez pracodawcę w celu uzyskania wymaganych uprawnień na stanowisku

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 911915112