2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa
Dodane 26 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyny - Sonoco TeQ w Dąbrowie k. Poznania

Lokalizacja

Dąbrowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sonoco TEQ jest firmą o globalnym znaczeniu, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji innowacyjnych opakowań termoformowanych dla wiodących globalnych firm na świecie. Zakłady zlokalizowane w Europie i Stanach Zjednoczonych pozwalają na ciągłe dostawy innowacyjnych produktów dla wielu sektorów w różnych gałęziach przemysłu, w tym dla sektora medycznego. Nasze produkty z tworzywa sztucznego oraz masy celulozowej trafiają do szerokiej gamy odbiorców, w tym na rynek konsumencki i farmaceutyczny.

Do naszej siedziby w Dąbrowie k. Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko: "Ustawiacz maszyny"

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Premie

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Wysokie standardy pracy (jakość, bezpieczeństwo) w środowisku nastawionym na ciągłe ulepszanie produktów i procesów

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet medyczny

  • Karta sportowo-rekreacyjna

  • Każdego dnia świeże owoce i warzywa

Twoje zadania:

  • Nastawianie i usprawnianie pracy maszyn

  • Płynna produkcja zaplanowanych prac

  • Zespołowe przezbrajanie maszyn

  • Optymalizacja zużycia surowca

  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych towarów

  • Pomoc w przygotowywaniu narzędzi do produkcji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w ustawianiu maszyn na produkcji

  • Dbanie o jakość i dobrą organizację pracy

  • Samodzielność i chęć nauki

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Lokalizacja

Dąbrowa,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrowa
ID: 888046375