2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Talent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu.

www.talentriver.pl

Poszukujemy USTAWIACZA MASZYN WTRYSKOWYCH dla międzynarodowej firmy produkcyjnej.

Miejsce pracy ŁÓDŹ.

Obowiązki:

·        obsługa i przezbrajanie maszyn wtryskowych

·        produkcja elementów z tworzywa zgodnie z planem produkcyjnym

·        kontrolowanie jakości wytworzonego elementu

·        przestrzeganie procedur oraz instrukcji

Oczekiwania:

·        doświadczenie w obsłudze wtryskarek

·        uprawnienia SEP 1kV

·        sumienność oraz umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:

·        umowę o pracę bezpośrednio podpisywaną z pracodawcą

·        pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie

·        możliwość ciągłego rozwoju

·        pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów)

·        ciekawy system pracy, 2 zmiany, 3 lub 4 dni wolne od pracy w tygodniu (w tym każdy weekend).

Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej.

Talent River nr certyfikatu 26306

Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych.

Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Marcinkowskiego 27/1, 61-745 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 910827757