2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
rekrutacja_szczecin
Dodane 10 maja 2024

Ustawiacz maszyn – PRACA- Tyco Electronics

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: ul. Kablowa 1, Szczecin Załom

Zakres obowiązków:

  • ustawianie parametrów maszyn i robotów montażowych

  • przygotowanie maszyn, urządzeń i narzędzi do uruchomienia procesu produkcji/montażu

  • nadzór nad procesem produkcyjnym

  • prowadzenie dokumentacji procesowo-produkcyjnej

  • zgłaszanie potencjalnych usprawnień w zakresie swojego obszaru pracy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku ustawiacza maszyn min. 6

  • kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych/montażowych

  • umiejętność ustawiania parametrów maszyn i urządzeń

  • dobra obsługa urządzeń/robotów do montażu, zgrzewania, izolacji itp.

  • znajomość procesów produkcyjnych i montażowych

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)

  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane techniczne, mechaniczne)

  • chęć do relokacji do Szczecina

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet relokacyjny do Szczecina

  • wynagrodzenie bazowe w zależności od posiadanych umiejętności

  • premia miesięczna do 15%

  • umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony

  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę pracy

  • wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do Świąt

  • pakiet benefitów pracowniczych

  • bezpłatny autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina (Centrum, Prawobrzeże)

  • płatne programy poleceń nawet do 2000 zł

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 792022560