2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kolonia Brużyca
Dodane 24 maja 2024

ustawiacz maszyn / operator produkcji Łódź

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolonia Brużyca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stabilna firma z branży precyzyjnej obróbki metali z siedzibą na obrzeżach Łodzi zatrudni na stanowisko:

ustawiacz maszyn / operator produkcji

Zadania:

  • Obsługa i ustawianie precyzyjnych, przekładniowych maszyn do obróbki drutu.

  • Kontrola jakości produktów.

  • Dbanie o stan maszyn.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych ze sterowaniem mechanicznym, przekładniowym, starszego typu.

  • Dobre myślenie analityczne w zakresie funkcji mechanicznych, co jest warunkiem koniecznym.

  • Skrupulatny sposób pracy i zwracanie szczególnej uwagę na precyzję, ponieważ wiąże się to z wytwarzaniem produktu o dokładnych wymiarach.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dla doświadczonych i zaakceptowanych kandydatów stawka 6000 zł brutto na pierwsze 6 miesięcy pracy. Po 6 miesiącach pracy możliwość wzrostu wynagrodzenia do 7000 zł brutto w przypadku pozytywnej oceny pracy i postawy pracownika.

    Pracując w naszej firmie, będziesz miał możliwość pracy w zgranym zespole i zdobycia nowych umiejętności.

    Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

    Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji z aktualną klauzulą RODO. Skontaktujemy się z kandydatami w przypadku pozytywnej weryfikacji CV w stosunku do potrzeb pracodawcy.

Lokalizacja

Kolonia Brużyca,

Łódzkie

Łódzkie, Kolonia Brużyca
ID: 920576403