2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Magnuszew
Dodane 20 maja 2024

Ustawiacz maszyn / Mechanik zmianowy

Lokalizacja

Magnuszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

· Ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych i urządzeń do przetwórstwa

tworzyw sztucznych

· Monitorowanie pracy maszyn, obsługa techniczna maszyn do

przetwórstwa tworzyw sztucznych – wtryskarki i rozdmuchiwarki.

· Zapewnienie wysokiej jakości produkcji poprzez odpowiednie ustawienia

maszyn.

· Drobne naprawy maszyn i urządzeń.

· Współpraca z zespołem produkcyjnym.

Nasze wymagania

· Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

· Doświadczenie na podobnym stanowisku.

· Znajomość obsługi maszyn produkcyjnych, w tym umiejętność ich ustawiania i

konserwacji.

· Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

· Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności.

· Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

· Ciekawą pracę w firmie z różnorodnymi technologiami i wyrobami.

· Ubezpieczenie grupowe.

Lokalizacja

Magnuszew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Magnuszew
ID: 919455892