2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Stary Łom
Dodane 11 kwietnia 2024

USTAWIACZ I OPERATOR MASZYN do produkcji kartonów

Wynagrodzenie

4 400 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stary Łom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Granma Projekt System Sp. z o.o. poszukuje do Zakładu Produkcyjnego w Starym Łomie (okolice Chojnowa), pracownika z doświadczeniem w obsłudze maszyn produkcyjnych z branży opakowań kartonowych.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie maszyn z uwzględnieniem parametrów procesu produkcyjnego

  • regulacja i kontrola nastawnych parametrów maszyn w celu uzyskania wyrobu zgodnego z wymaganiami jakościowymi

  • konserwacja i czyszczenie maszyn produkcyjnych;

  • prowadzenie dokumentacji napraw oraz stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • dbałość o stan techniczny

  • regulacja sprzętu

  • dbanie o ciągłość i jakość procesu produkcyjnego;

  • zgłaszanie do przełożonego potrzeb dotyczących części zamiennych i materiałów

Wymagania:

  • zdolności do czytania rysunku technicznego;

  • wykształcenie zawodowe o profilu technicznym lub średnie techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

  • dokładność

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole;

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę (nie przez agencję pracy) w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

  • pracę na pierwszą zmianę od 6 - 14

  • konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia (pełny wymiar czasu pracy);

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stary Łom,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stary Łom
ID: 804538271