2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubuskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorzów Wielkopolski
GSC Sp. Z O.O.
Dodane 11 czerwca 2024

Uprawniony Diagnosta Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów GSC Sp. Z O.O.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uprawniony Diagnosta OSKP - GSC Sp. Z O.O. Autoryzowany Serwis pojazdów ciężarowych i dostawczych MAN i Iveco

GSC Sp. Z O.O. Oddział Gorzów Wlkp.

Ul. Podmiejska 15a

66-400 Gorzów Wielkopolski

www.grupagibas.pl

GSC Sp. Z O.O. Oddział Gorzów Wlkp. jest autoryzowanym Partnerem Serwisowym, Dealerem, marki MAN i Iveco, przedsiębiorstwo prowadzi rekrutację na stanowisko:

Uprawniony Diagnosta Okręgowej Stacja Kontroli Pojazdów

Miejsce wykonywania pracy Ul. Podmiejska 15a, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • Diagnosta samochodowy: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

  • Realizacja wyznaczonych standardów przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • Ważne uprawniani Diagnosty Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Koncentracja na potrzebach Klienta w ramach wykonywanych obowiązków

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dokładność

W naszym zespole zyskujesz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość ciągłego dokształcania i zdobywania nowych umiejętności

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą:

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GIBAS TRUCK POINT Sp. Z O.O. Ul. Wawelska 115, 64-920 Piła ; GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 115, 64-920 Piła dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem / złożyłam dokumentację rekrutacyjną.

Prosimy również o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych dostępna poniżej:

Kto jest Administratorem moich danych?

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) administratorem Twoich danych osobowych jest GIBAS TRUCK POINT Sp. Z O.O. Ul. Wawelska 115, 64-920 Piła („Administrator”) ; GIBAS SERVICE CENTER SP Z O O ul. Wawelska 115, 64-920 Piła („Administrator”).

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 751485088