2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Legionowo
Dodane 14 kwietnia 2024

Umowa o pracę - doradca DGSA ADR - cały etat

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja online

Firma Safety Lady Angelika Zitoudi poszukuje pracownika Specjalista ds. obsługi klienta ADR

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych - prezentacji Power Point,

  • przeprowadzanie szkoleń ADR (zgodnie z 1.3), prowadzenie rejestru i wystawianie zaświadczeń,

  • przeprowadzanie kontroli/audytów ADR,

  • bieżące doradzanie klientom w sprawie przewozu materiałów niebezpiecznych,

  • pisanie instrukcji ADR,

  • przygotowywanie rocznego sprawozdania ADR dla klientów.

Oczekiwania:

  • ważne uprawnienia doradcy ADR - warunek konieczny

  • prawo jazdy kat. B - gotowość do podróży samochodem służbowym/samolotem w kraju i Europie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 - podczas rozmowy kwalifikacyjnej będziemy chcieli porozmawiać z Tobą po angielsku, by to zweryfikować

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: logistyka, transport - mile widziane

  • uczciwość, rzetelność, sumienność, terminowość

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • laptop i telefon służbowy

  • w pierwszym okresie pracę w systemie home office, w niedalekiej przyszłości praca hybrydowa w biurze w Legionowie

  • lekcje języka angielskiego biznesowego

  • życzliwą atmosferę, wsparcie merytoryczne

CV prosimy wysłać na adres dgsa (małpa) safetylady.pl

Proszę wskazać oczekiwane wynagrodzenie miesięczne netto.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 911735243