2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Umawianie spotkań i wsparcie organizacji eventów

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Infotarget organizuje spotkania biznesowe i świadczy usługi marketingowe dla branży informatycznej.

Poszukujemy osoby, która zajmie się następujymi zadaniami:

  • nawiązywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z klientami biznesowymi

  • umawianie spotkań

  • rekrutowanie uczestników na konferencje

  • aktualizowanie baz danych

  • wsparcie działu sprzedaży

Czego oczekujemy:

  • swoboda w prowadzeniu rozmów oraz komunikacji mailowej

  • kultura osobista

  • samodzielność

  • status studenta

  • wiemy, że podstawowym komputerem stał się teraz smartfon lub tablet, ale oczekujemy też swobodnego radzenia sobie z obsługą laptopa z Windowsem i pakietem Office.

  • Znajomość branży informatycznej i zagadnień IT nie jest wymagana

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w niestresującym środowisku (nie jesteśmy call center)

  • uczestniczenie w projektach dla czołowych marek IT

  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia + bonusy

  • koleżeńską, nieformalną atmosferę

  • elastyczny grafik (pracę u nas z powodzeniem pogodzisz z nauką, nawet w trybie dziennym)

  • będziesz mieć dogodny dojaz ze wszystkich kierunków. Biuro mamy przy Rondzie ONZ (100 metrów od stacji metra i 200 metrów od Złotych Tarasów)

Ile u nas zarobisz? 3000 – 4000 zł i więcej na rękę, w zależności od Twojej dyspozycyjności. Zgłoś się do nas, nawet jeśli Twoja dostępność nie wykracza poza 2-3 dni w tygodniu.

Jeśli nie lubisz dyżurów, pracy zmianowej, pracy w soboty, niedziele czy święta, a długie weekendy kojarzysz tylko z opowieści znajomych, to najwyższy czas na zmianę zajęcia. Aplikuj do nas. Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku, w tradycyjnych godzinach biurowych (8.30 - 16.00).

Czekamy na Twoje zgłoszenie! (prosimy o załączanie CV).

www.infotarget.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911336243