2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 24 maja 2024

Uczniu, Studencie Zaoczny! Praca dla Ciebie - od zaraz!

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Najlepsza firma outsourcingowa ciesząca się od lat uznaniem na rynku pracy, zatrudni osoby na stanowisko Młodszego Konsultanta.

Uczniowie, Studenci, Absolwenci PROSTA PRACA i WYSOKA PŁACA! Na Wakacje lub dłużej, Bez Doświadczenia.

Miejsce pracy: nowoczesne, klimatyzowane biuro w centrum Krakowa -> budynek Fronton!

Zadania na stanowisku:

*kontakt z klientami i przekazanie telefonicznie informacji

*rejestracja formularzy zgłoszeniowych od klientów w CRM

Oczekujemy:

*dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

*wykształcenie min. średnie

*komunikatywności na wysokim poziomie

O resztę zadbamy my!

Gwarantujemy:

*stawka godzinowa nawet do 38 zł brutto

*benefity, konkursy z nagrodami, imprezy integracyjne

*kompleksowe szkolenia wdrażające i podnoszące kompetencje

Chcesz poznać więcej szczegółów? APLIKUJ PRZEZ OLX

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 916665742