2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubelskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lublin
Dodane 18 kwietnia 2024

Ubezpieczenia - praca

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy mutiagencją ubezpieczeń, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeń, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie oraz życie. Bogata gama naszych produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.

Do naszych biur w Lublinie i Kraśniku poszukujemy:

  • Sprzedawcy Produktów Ubezpieczeniowych - Agenta Ubezpieczeniowego,

  • Pracownika back office z doświadczeniem w tej branży

 Obowiązki na stanowisku:

 -  obsługa sprzedażowa oraz po sprzedażowa według standardów firmy

- budowanie długofalowych relacji z klientami

- aktywne pozyskiwanie klientów

- realizacja celów sprzedażowych

- prace administracyjno-biurowe

   Od Kandydata oczekujemy :

 - doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń minimum 2 lata

- umiejętność organizacji i planowania pracy własnej

- samodzielność i kreatywność

- bezproblemowa obsługa komputera

Twój zakres obowiązków:

·         Telefoniczna i kompleksowa obsługa klientów

·         Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z klientami.

·         Porównywanie ofert i pomoc w wyborze ubezpieczeń komunikacyjnych

·         Sprzedaż ubezpieczeń

·         Doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

·         Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912775497