2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Katowice
  7. Kursy, zajęcia dodatkowe - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 13 czerwca 2024

Trener/Szkoleniowiec do prowadzenia szkoleń

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmyRekrutacja online

YourSkillup.pl Sp. z o.o. jest firmą szkoleniową , która podnosi ważne i atrakcyjne na rynku kompetencje oraz umiejętności. W czasach niesamowitego pędu oraz konkurencji, dajemy możliwość wysunięcia się o krok od reszty.

Nasza firma to miejsce dla każdego, kto chce zdobyć nowe lub podnieść swoje kompetencje, by osiągać sukcesy i rozpędzić swoją karierę, lub myśli o zmianie drogi w zupełnie nowej branży. Programy szkoleniowe dedykujemy do osób fizycznych ale także do przedsiębiorców, którzy pragną, podnieść kwalifikacje swoich  pracowników.

Aktualnie do współpracy poszukujemy Trenerów /Szkoleniowców

do prowadzenia szkoleń z zakresów tematycznych tj. :

1.      „Zielona Gospodarka”

2.      „Kompetencje cyfrowe”

Zadania Trenera

1.      Przeprowadzenie szkolenia w formie stacjonarnej /zdalnej w czasie rzeczywistym

2.      Przygotowanie Programu i Harmonogramu szkolenia

3.      Przygotowanie materiałów szkoleniowych

4.      Opracowanie testu sprawdzającego przyrost wiedzy uczestników szkolenia (pre i post test)

5.      Stosowanie metod pracy, które zaangażują i utrzymają aktywność uczestników podczas szkolenia

Co Oferujemy

1.      Elastyczne formy współpracy – umowa zlecenie/B2B

2.      Atrakcyjne wynagrodzenia

3.      Prowadzenie własnego programu szkoleniowego

4.      Możliwość prowadzenia szkoleń zdalnych lub stacjonarnych

Kogo szukamy

Posiadasz doświadczenie zawodowe lub kwalifikacje  (w tym również wyksztalcenie) odpowiednie do rodzaju i świadczonej usługi szkoleniowej , które zdobyłeś/nabyłeś w ciągu co najmniej 5 ostatnich lat i będziesz mógł/-mogła to udokumentować?

Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna? Lubisz dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, potrafisz inspirować innych, angażować do działania  a  przy tym posiadasz wysoką kulturę osobistą ?

Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 920408980