2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Warszawa
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Mokotów
Dodane 16 kwietnia 2024

Trener personalny w Orangetheory Fitness - Wilanów / Wola

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Orangetheory Fitness to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci butikowych klubów fitness, wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych, które w ostatnim czasie poszerzyły swoją ofertę o treningi personalne.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do współpracy trenerów personalnych do prowadzenia treningów w klubie na Wilanowie.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie na Wilanowie, Mokotowie, Śródmieściu oraz Woli.

Główne zadania:

- Prowadzenie treningów personalnych

- Sprzedaż treningów personalnych

- Kontakt telefoniczny z podopiecznymi

Zapewniamy:

- Klientów na trening wprowadzający

- Salę treningową wraz ze sprzętem treningowym

- Możliwość rozwoju i zdobycia nowego doświadczenia

- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od ilości sprzedanych treningów

Szukamy pozytywnych osób które chcą współpracować w tworzeniu wyjątkowego miejsca!

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu zajęć i dokumenty potwierdzające uprawnienia to idealna oferta dla Ciebie !

Osoby zainteresowane, proszę o CV za pośrednictwem OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910583527