2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 13 kwietnia 2024

Trener personalny Trener EMS

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy kandydata/tki na stanowisko trenera EMS.

Wymagania odnośnie osób aplikujących:

  • wykształcenie kierunkowe ( wychowanie fizyczne, fizjoterapia )

  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów na w/w kierunkach

- kurs trenera personalnego

- wiedza z zakresu anatomii, fizjologii wysiłku, biomechaniki

- wartości interpersonalne na wysokim poziomie

- umiejętność słuchania, wysokie umiejętności miękkie i optymistyczna postawa na co dzień

- uprawnienia z zakresu dietetyki będą dodatkowym atutem

- język angielski

- prawo jazdy kat. B

- bardzo dobra organizacje czasu pracy, uczciwość i sumienność

- chęć zarażania innych ludzi zdrowym trybem życia

- umiejętności sprzedażowe

- dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych jak i popołudniowych (grafik ustalany na podstawie zapisów klientów na treningi) oraz w soboty

Zadania:

- Prowadzenie i planowanie treningów personalnych EMS

- dbanie o czystość studia

- monitorowanie efektów treningowych

- prowadzenie dokumentacji treningowych

- indywidualne podejście do klienta

- budowanie relacji z klientem i tworzenie przyjaznej atmosfery w studio.

Oferujemy:

- stała pensja niezależnie od ilości treningów lub stała stawka za trening

- szkolenie wewnętrzne z doświadczonymi trenerami EMS

- pracę z ludźmi w miłej atmosferze

- prace na umowę zlecenie mile widziana własna działalność gospodarcza

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem w formacie PDF.

Zastrzegamy sobie prawo do odezwania się do wybranych przez nas osób.

Prosimy w CV o dodanie klauzuli RODO pozwalającej na wzięcie udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 811077583