2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Świętokrzyskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Jędrzejów
Dodane 21 maja 2024

Trener personalny | Golden Body Jędrzejów | studio treningowe

Wynagrodzenie

45 - 55 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jędrzejów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aplikuj na TRENERA PERSONALNEGO w jedynym kameralnym studio treningowym GOLDEN BODY w Jędrzejowie!

OFERUJĘ:

  • kameralną salę treningową

  • unikalne warunki pracy na rynku

  • dostęp do nowoczesnego sprzętu do analizy składu masy ciała

  • pracę w miejscu cieszącym się dobrą renomą

  • know-how o prowadzeniu treningów personalnych i konsultacji

  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i poszerzania wiedzy dzięki współpracy z trenerką z wieloletnim stażem pracy, posiadającą liczne certyfikaty

  • elastyczny czas pracy i miła atmosferę

  • promowanie w mediach społecznościowych

  • umowę zlecenie z pensją zależną od przepracowanych godzin personalnych lub FV

  • premię od sprzedaży

  • możliwość korzystania z sali treningowej na własny użytek

ODNAJDZIESZ SIĘ W GOLDEN BODY JEŚLI:

  • posiadasz odpowiednie kwalifikacje zawodowe (studia, kursy itd.) oraz wiedzę merytoryczną z zakresu anatomii, fizjologii i zdrowego odżywiania, którą z łatwością dzielisz się z innymi

  • jesteś osobą otwartą, zaangażowaną, punktualną i dyspozycyjną (14-21)

  • interesujesz się szeroko pojętą kulturą fizyczną

  • masz chęć rozwoju, łatwości nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji

  • masz wysoką kulturę osobistą i nienaganną prezencję

  • mile widziana jest aktywność w social mediach: instagram, Facebook oraz doświadczenie w prowadzeniu treningów personalnych

TWOJE ZADANIA:

  • przeprowadzanie konsultacji treningowych i treningów próbnych

  • prowadzenie treningów personalnych i nauka prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń

  • promocja studia treningu personalnego Golden Body na kanałach social media

  • dbanie o dobry wizerunek studia i o porządek w miejscu pracy

  • odbieranie telefonów i umawianie wizyt

  • monitorowanie efektów i prowadzenie kart podopiecznych

  • raportowanie pracy

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • uczestnictwo w spotkaniach zespołu i eventach organizowanych przez studio Golden Body

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć pilatesu i jogi

  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu kobiet w ciąży i po porodzie

  • układanie planów żywieniowych i doradztwo żywieniowe

NA CO MOŻESZ JESZCZE LICZYĆ?

  • Nowoczesna, przestronna sala do treningu, kameralne miejsce do pracy z podopiecznymi oraz sprzęt, który stale jest ulepszany

  • Ciagłość pracy – zajmuję się pozyskiwaniem klientów, abyś Ty mogła skupić się na prowadzeniu treningów i przygotowywaniu materiałów na social media

  • Praca w domowej i przyjaznej atmosferze

  • Rozwój poprzez szkolenia zewnętrze i wewnętrzne

  • Wsparcie i otwartość na nowe pomysły i wprowadzanie innowacji w Golden Body

WYNAGRODZENIE: jest zależne od ilość obowiązków, doświadczenia, ilość przeprowadzonych treningów

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV. Do CV proszę o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 816153645