2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Dolnośląskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Wrocław
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Psie Pole
Dodane 17 kwietnia 2024

Trener personalny - fizjoterapeuta

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Studio treningu personalno-medycznego Fitness Port na osiedlu Olimpia Port przy ul. Vespucciego 38a poszukuje trenerów/trenerek personalnych, którzy z wykształcenia są fizjoterapeutami.

Wymagania:

  • wiedza i certyfikaty z zakresu treningu personalnego (bardzo mile widziane kursy dot. treningu medycznego, kobiet w ciąży i po ciąży itd),

  • doświadczenie z zakresu prowadzenia treningów personalnych i grupowych (szczególnie mile widziane - treningi biegowe, sztuki walki lub treningi z dziećmi)

  • (obowiązkowo!) student/absolwent fizjoterapii,

  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy,

  • elastyczność i dyspozycyjność,

  • umiejętność budowania stałych relacji z klientami,

  • zaangażowanie w życie studia.

Obowiązki:

- prowadzenie treningów personalnych oraz grupowych, konsultacji dietetycznych,

- sprzedaż treningów, diet, masaży oraz suplementów, napojów itd,

- monitorowanie postępów podopiecznych,

- obsługa klienta na najwyższym poziomie,

- dbanie o wizerunek studia

- tworzenie treści na social media,

-utożsamianie się z naszą marką,

- udział w różnego rodzaju eventach i spotkaniach firmowych.

Oferujemy:

- praca w nowym studio w atrakcyjnej lokalizacji,

- pozyskiwanie podopiecznych,

- możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych – stale rozwijający się trener, to dobry trener,

- dla fizjoterapeutów: możliwość dwutorowego prowadzenia klienta: trening+masaże,

- elastyczne godziny pracy,

- wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia, umiejętności, zaangażowania oraz sprzedaży,

- umowa zlecenie lub B2B.

Jeśli jesteś zainteresowany/na, proszę o przesłanie swojego CV przez wiadomość olx. Proszę nie dzwonić (!) po szczegóły w sprawie ogłoszenia! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 912592608