2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Mazowieckie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Warszawa
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Trener personalny

Wynagrodzenie

1 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: TRENER PERSONALNY EMS

Miejsce pracy: Warszawa, Stegny

Kim jesteśmy?

Dwoma studiami treningu personalnego. Nasze wspólne zaangażowanie oraz dbałość o najwyższe standardy treningu personalnego, przyniosły wspaniałe efekty w postaci przepełnionego grafiku, oraz licznych pozytywnych rekomendacji od zadowolonych klientów. Z tego powodu poszukujemy obecnie dla lokalizacji Stegny osób na stanowisko trenera personalnego .

Wymagamy od kandydatów:

-Zainteresowania zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.

-Gotowości do pracy w tygodniu oraz w weekendy WARUNEK KONIECZNY.

-Doświadczenia w prowadzeniu treningów personalnych lub/oraz zajęć grupowych.

-Doświadczenie w prowadzeniu treningu EMS, będzie dodatkowym atutem. Istnieje możliwość zorganizowania dla wewnętrznego szkolenia.

-Znajomości zagadnień związanych z tematyką rozwoju ruchowego.

-Komunikatywności, zaangażowania, wysokiej kultury osobistej oraz profesjonalizmu.

-Umiejętności pracy w zespole.

-Języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie treningów.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać:

-Prowadzenie treningów personalnych EMS oraz treningów funkcjonalno-siłowych.

-Pozyskiwanie nowych klientów.

-Zaangażowanie się w rozwój FB, IN oraz pomoc w promowaniu marki.

-Dbanie o zachowanie standardów czystości studia.

Co możemy Ci zaoferować?

-Wsparcie w Twoim rozwoju już od pierwszego dnia w naszej ekipie.

-Regularne treningi próbne z których będziesz mogł zbudować u nas sobie bazę podopiecznych.

-Zdobycie doświadczenia jako trener personalny EMS.

-Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i umiejętności. Płatne od przeprowadzonego treningu. W studio przebywasz tylko kiedy masz umówiony trening.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 708103222