2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Aniołki
Dodane 04 kwietnia 2024

Transport/Spedycja : Spedytor Międzynarodowy z doświadczeniem/ Staż

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY Z DOŚWIADCZENIEM

Wraz z rozrostem oddziału oraz Firmy poszukujemy osób do Zespołu/Biura które znajduje się w Gdańsku przy ul. Swietokrzyskiej

Praca Stacjonarna + HO

W razie pytań zapraszamy do kontaktu, CV wraz z Listem Motywacyjnym proszę przesyłać na adres e-mailowy.

Pozdrawiam

Informacje o firmie

Wymagania:

- Bieżąca obsługa zleceń klientów poprzez sprawne zarządzanie działalnością spedycyjną jak również zarządzanie własnymi pojazdami ( Praca Polega na Prowadzeniu Auta o dmc 3,5 t. /Aut po UE i nadzorowaniu ich)

- Wybór podwykonawcy i nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu- Dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami jak i kierowcami

- Dbanie o właściwy poziom obsługi formalnej i dokumentacyjnej

- Kształtowanie właściwego wizerunku firmy

- Chęci do Pracy potwierdzone wynikami.

Obowiązki:

- Znajomość co najmniej jednego języka w Stopniu Bardzo Dobrym / Biegłym by z łatwością porozumieć się z klientem obcojęzycznym ( Angielski / Niemiecki)

- Umiejętności pracy pod presją czasu

- Zdolności negocjacyjnych, pewności Siebie oraz Komunikatywności

- Samodzielności w wykonywanych obowiązkach

- Wytrwałości i determinacji w osiąganiu założonych celów

- Dobrej znajomości Obsługi Komputera oraz Pakietów Office

- Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku spedytora na Giełdach typu TIMO COM, TRANS, E-Kurier - WARUNEK KONIECZNY!!!

Oferujemy:

- Niezbędne narzędzia pracy ( Telefon, Komputer )

- Pracę w młodym dynamicznym zespole

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie - w zależności od wypracowanych wyników, uzależnione od kwalifikacji Kandydata po okresie Próbnym (plus dodatkowo system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników po tym okresie) -

- Karta MultiSport w Atrakcyjnej Opcji

Aplikację proszę wysyłać na Adres E-mail z oferty

Zapraszamy

SPEDYTOR NA STAŻ / PRAKTYKANT

Praca od Poniedziałku do Piątku w godzinach (pomiędzy lub od/do) 08:00 - 16:00, jeśli nie są państwo pewni czy mogą pracować w tych dniach i godzinach oraz Studentów Dziennych proszę o nie składanie aplikacji.

Szukamy osób które po nauczeniu się, zostaną z nami na Stałe.

Zapraszamy

Wymagania:

- Nauka bieżącego trybu pracy i zapoznanie się z jej charakterystyką.

- Bieżąca obsługa zleceń klientów poprzez sprawne zarządzanie działalnością spedycyjną jak również zarządzanie własnymi pojazdami ( Praca Polega na Prowadzeniu Auta/Aut po UE i nadzorowaniu ich)

- Wybór podwykonawcy i nadzór nad sprawnym przebiegiem transportu

- Dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami jak i kierowcami

- CHĘCI DO PRACY!!!

Obowiązki:

- Znajomości co najmniej jednego języka w Stopniu Dobrym by z łatwością porozumieć się z klientem obcojęzycznym ( Angielski / Niemiecki)

- Umiejętności pracy pod presją czasu oraz analitycznego i szybkiego myślenia.

- Dobrej znajomości Obsługi Komputera oraz Pakietów Office.

- Energi i Pozytywnego humoru w pracy

Oferujemy:

- Niezbędne narzędzia pracy ( Telefon, Komputer itp. )

- Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od kwalifikacji Kandydata po okresie Stażu/Praktyki (plus dodatkowo system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników po tym okresie)

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 591066560