2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Łódzkie
  6. Spedycja - Łódź
  7. Spedycja - Śródmieście
Dodane 21 kwietnia 2024

Transitaire francophone, Spedytor z jęz. FRANCUSKIM lub INNYM

Wynagrodzenie

5 500 - 27 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Spedycyjno-transportowa w Łodzi Perfect Logistics poszukuje pracowników na stanowisko Spedytor międzynarodowy . Dysponujemy kilkoma giełdami transportowo ładunkowymi !

Poszukujemy spedytorów z doświadczeniem do handlu ładunkami również prowadzenie aut do 3.5 t jak i pow. 3.5 t

Warunki

Znajomość języka obcego - francuski, angielski i inne

Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność negocjacji

Mile widziana własna baza klientów

Główne zadania :

Pozyskiwanie zleceń transportowych

Sprzedaż ładunków

Nadzór nad realizacją zleceń i dbałość o ich terminowość

Pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników

Kontakt z klientami, przewoźnikami i kierowcami

Oferujemy:

Praca w systemie HOME OFFICE dla doświadczonych spedytorów lub w biurze w centrum Łodzi

Stabilne zatrudnienie

Wsparcie i szkolenia w różnych oddziałach naszej firmy

Niezbędne narzędzia pracy

Imprezy okolicznościowe

Nagrody

DLA CUDZOZIEMCÓW WYRABIAMY ZEZWOLENIA NA PRACĘ I ZATRUDNIAMY NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ !!!

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 792188671