2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Białystok
  6. Praca za granicą - Antoniuk
Dodane 29 kwietnia 2024

Traktorzysta/pracownik fizyczny- Gospodarstwo rolne- Norwegia

Wynagrodzenie

13 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Kraj: NorwegiaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Praca na farmie/ dużym gospodarstwie rolnym > traktorzysta

Obowiązki:

- typowe prace w polu> obsługa urządzeń, sprzętów rolniczych ,sadzenie, zbiór, transport warzyw

-wykonywanie innych prac zlecanych na bieżąco przez gospodarza, np. prace konserwacyjne, porządkowe

Oczekiwania :

- Sprawność fizyczna

- Mile widziane doświadczenie w pracy na ciągniku

- Motywacja do pracy

 - Prawo jazdy kat. T  *traktorzysta,

- brak nałogów

Pracodawca oferuje:

 - Norweska umowa o prace zawarta bezpośrednio z pracodawca

- Praca min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy w ciągu roku. Szansa na długoletnią sezonową współpracę.

-Dodatek wakacyjny 10,2 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia albo na koniec roku.

- Wynagrodzenie: około 27 000 nok netto/miesiąc( około 11 000 zł/miesięcznie/netto

- Duża ilość godzin

 - Możliwość regularnych zjazdów do Polski

 - zakwaterowanie.- pokój dwuosobowy z aneksem kuchennym

-Pomoc administracyjną oraz załatwienie wszystkich formalności w związku z przyjazdem i pobytem w Norwegii.

Rozpoczęcie pracy maj/czerwiec/lipiec 2024

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 674262858