2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Dolnośląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Sobota
Dodane 11 kwietnia 2024

Traktorzysta, operator maszyn rolniczych

Wynagrodzenie

7 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sobota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy osobę na stanowisko traktorzysta/operator maszyn rolniczych.

Praca w gospodarstwie rolnym w Sobocie

Opis stanowiska:

  • obsługa traktorów, maszyn rolniczych, ładowarek, opryskiwaczy, prasy

  • prace polowe związane z procesem produkcji od siewu po zbiór, opryski, nawożenie,

  • obsługa zwierząt (bydło mięsne), oraz wszelkie inne prace w gospodarstwie,

Szukamy osób, które:

  • posiadają doświadczenie w pracy na maszynach rolniczych (minimum 4 lata)

  • warunek konieczny: uprawnienia na prawo jazdy kategorii B+E, mile widziane T lub C

  • posiadają umiejętność samodzielnej oraz poprawnej pracy,

  • angażują się w wykonywane zadania,

  • dbają o powierzony sprzęt,

  • są uczciwe, rzetelne, pracowite.

 Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, (od 31,00 zł netto/h do 34,00 zł netto/h, okres próbny od 28,00 zł netto/h),

  • pracę z perspektywą na przyszłość,

  • pokrywamy częściowo koszty dojazdów do pracy,

  • premie miesięczne oraz sezonowe,

  • dla osób posiadających duże doświadczanie pracy w gospodarstwie możliwość wynegocjowania indywidualnej stawki płacowej

Zależy nam na osobach szukających stałego zatrudnienia.

Kontakt na podany nr telefonu w godzinach 8.00-15.00

Lokalizacja

Sobota,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sobota
ID: 684106580