2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zabrze
Dodane 15 kwietnia 2024

Toyota Zabrze - Specjalista ds. sprzedaży samochodów flotowych

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Toyota JA-NOW-AN, autoryzowany salon Toyoty z ponad 25-letnim doświadczeniem, poszukuje Doradcy ds. Sprzedaży Samochodów Flotowych. Oczekujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B, szczególnie w branży motoryzacyjnej, zdolnych do budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami B2B, oferując im spersonalizowane rozwiązania w zakresie zakupu samochodów flotowych. Twoje zadania obejmą zarówno aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, jak i dbanie o potrzeby i oczekiwania istniejących klientów. Jako Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Flotowych, będziesz również odpowiedzialny za analizę potrzeb rynku, doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań flotowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży. Szukamy kandydata z doświadczeniem w sprzedaży B2B, najlepiej w branży motoryzacyjnej, który wykazuje się umiejętnością budowania trwałych relacji biznesowych, posiada silne kompetencje negocjacyjne oraz zorientowanie na wyniki. Oczekujemy również, że idealny kandydat będzie posiadał doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, a także będzie potrafił pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Twoje zadania:

  • Obsługa i rozwój portfela klientów biznesowych zainteresowanych zakupem flot samochodowych.

  • Doradztwo w zakresie doboru samochodów flotowych i oferowanych rozwiązań finansowych.

  • Przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych.

  • Realizacja celów sprzedażowych w segmencie B2B.

  • Utrzymywanie wysokiej wiedzy o produktach, rynku i trendach motoryzacyjnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w branży motoryzacyjnej.

  • Umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i zorientowanie na klienta biznesowego.

  • Znajomość rynku flotowego i umiejętność analizy potrzeb klientów biznesowych.

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym na wynikach sprzedaży B2B.

  • Szkolenia produktowe i możliwość rozwoju zawodowego w segmencie sprzedaży flotowej.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 893525780