2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Słoneczne
Dodane 23 kwietnia 2024

TOYOTA - Koordynator Napraw Blacharskich - ul. Struga

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Autoryzowany Dealer Toyota

KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator Napraw Blacharskich - lokalizacja: Szczecin, ul. Struga 31B - Prawobrzeże

Grupa Kozłowski to firma z ponad 45-letnią historią, która liczy już przeszło 300 pracowników i jest liderem w branży motoryzacyjnej w regionie. Grupa jest właścicielem Autoryzowanych Salonów i Serwisów Toyota, Toyota Professional, Lexus oraz Mazda w Szczecinie i Nowogardzie oraz Centrum Likwidacji Szkód. Pomagamy w wyborze wymarzonego samochodu spośród wiodących, japońskich marek, a następnie oferujemy szeroki wachlarz opcji finansowania, ubezpieczenia, świadczymy kompleksowe usługi serwisowania i napraw blacharsko-lakierniczych.

Dążymy do najwyższej jakości obsługi i świadczonych usług. Wierzymy, że wykwalifikowany, pozytywnie nastawiony zespół jest kluczem do sukcesu.

Jeżeli lubisz nowe wyzwania i chcesz rozwinąć swoje umiejętności - dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie przyjmowania/wydawania samochodów serwisowanych,

  • Wsparcie pracy warsztatu blacharsko-lakierniczego.

Wymagania:

  • Zainteresowanie motoryzacją,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Odpowiedzialność oraz motywacja do pracy i podejmowania nowych wyzwań,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie w profesjonalnym i ambitnym środowisku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

  • System szkoleń

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe

  • Prywatną opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez wiadomość OLX, z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mieszka I 25B”.

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail firmy.

Administratorem danych osobowych jest KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Struga 31B („Administrator”):

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.

2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 905925343