2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Toruń
Dodane 02 maja 2024

TORIMPEX zatrudni na stanowisko: kasjer - sprzedawca

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Toruńska sieć sklepów Torimpex zatrudni osoby do pracy na stanowisko SPRZEDAWCA -KASJER

 Oferujemy ciekawą pracę w jednym z dziewięciu naszych sklepów na terenie Torunia. Nasza spółka istnieje ponad 30 lat na rynku toruńskim.

Warunki pracy:

  • umowa o pracę/umowa zlecenie

  • wolne wszystkie niedziele

  • terminowość wynagrodzeń

  • wynagrodzenie 4300,00 zł brutto + premia regulaminowa + premia uznaniowa

  • pakiet medyczny

  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • świadczenia socjalne

  • dostosowujemy lokalizację sklepu do miejsca zamieszkania

Opis Stanowiska:

  • obsługa klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • wykładanie towaru

  • sprawdzanie dat przydatności

  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • mile widziane doświadczenie w handlu

Administratorem danych jest Torimpex Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu ul. Żółkiewskiego 5 .Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 575849098